Ubytování

Vybavení poloroubenky

V přízemí se nachází vstupní chodba s odkladovým prostorem bot a svrchníků, sociální zařízení a kuchyně s obývacím pokojem, ze kterého je přístup na zastřešenou venkovní terasu, která je vybavena pohodlnou zahradní sedací soupravou. V podkroví se nachází 4 pokoje s klimatizací, jeden jednolůžkový, zbývající jsou dvoulůžkové. Pokoje jsou moderně a prakticky vybaveny. V podkroví je samozřejmě i WC. V chalupě je k dispozici Wifi připojení. Obývací pokoj a wellness jsou vybaveny TV přijímači se satelitním příjmem. Je zde možnost parkování pro 2 osobní auta na oploceném pozemku. Kolem chalupy je okrasná i užitková zahrada s ohništěm.

Wellness
7 lůžek
Koupelna
Kuchyně
Krb
WiFi
Sat. TV
AC
Grilování
Parkování
Hřiště
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování
Grimik ubytování

Akční nabídky

Wellness akce
Wellness + ubytování na 1 noc pro 2 osoby za akční cenu 7 000 Kč.
Akce platí vždy od pondělí do čtvrtku včetně.
Check in - v 17hod, wellness 18 - 20hod, check out - do 10hod.
Víkendové pobyty
Zveme vás na víkendové pobyty (pá - ne) za akční cenu 9 800 Kč.
K dispozici wellness zóna se slevou 10%.
Prodloužené víkendy
Zveme vás na prodložené víkendy za cenu 12 800 Kč / objekt
K dispozici wellness zóna se slevou 10%.
Jarní prázdniny 2024
V období od 5.2. - 17.3.2024 akční týdenní pobyty (6 nocí) za 27 000 Kč / objekt.
K dispozici wellness zóna se slevou 10%.
Velikonoce 2024
Zveme vás na velikonoční pobyt v termínu od 29.3. - 1.4.2024 v ceně 18 000 Kč / objekt.
K dispozici rovněž wellness zóna se slevou 10%.
Letní prázdniny 2024
V období od 1.7. - 31.8.2024 akční týdenní pobyty (6 nocí) za 28 000 Kč / objekt.
K dispozici wellness zóna se slevou 10%.
Vánoce 2024 (10% sleva na wellness)
1. Štědrý den: (24.12. - 25.12.) za 9 000 Kč / objekt
2. Vánoční pobyt: (23.12. - 26.12.) za 20 000 Kč / objekt
3. Vánoční pobyt: (21.12. - 26.12.) za 26 000 Kč / objekt
Silvestr 2024
28.12.2024 - 2.1.2025: + wellness 2h za 33 000 Kč / objekt
Individuální jednání možné - pro změnu termínu.

Ceník ubytování

Pronájem chalupy Grimik na týden (6 nocí) 29 900 Kč
Pronájem chalupy Grimik na víkend (2 noci)
+ víkendová sleva na wellness
9 800 Kč
Vratná kauce 5 000 Kč
Ubytování na 1 noc - všechny pokoje 7 000 Kč

V případě zájmu o ubytování na jiný počet nocí je možná individuální domluva.

Roubenka Grimik nabízí možnost pořádání firemních akcí, kde je možno využít interiér roubenky, horní i dolní terasu a wellness zónu. Cena dohodou dle individuálních požadavků.

Další informace

Check-in od 14:00, check-out do 10:00.

Informace k zaplacení zálohy a storno poplatku

Všeobecné podmínky k pronájmu

V rámci ubytování je možný přístup do wellness zóny a v rámci služeb poskytujeme klasickou nebo sportovní masáž.

Zjistit více

Zajímavá místa v okolí

Ať už jste milovník historie a památek všeho druhu nebo vyznavač adrenalinových sportů, na Hané si určitě přijdete na své. Tato středomoravská oblast zasahující do okresů Prostějov, Olomouc a Přerov nabízí mnoho způsobů jak strávit příjemnou dovolenou. Dovolte nám, abychom Vám ukazáli několik zajímavých míst v blízkém okolí roubenky Grimik a třeba Vás i inspirovali k podniknutí hezkého výletu.

Obec Čechy pod Kosířem

Obec Čechy pod Kosířem

Obec Čechy pod Kosířem se nachází 10 km od Držovic na úpatí kopce Kosíře. V obci najdeme klasicistní zámek se zámeckými zahradami, kde svého času pobýval malíř Josef Mánes. Dále je v obci možné navštívit muzeum historických kočárů nebo hasičské muzeum, kde je možné vidět exponáty ukazující vývoj hasičské techniky. Na kopci Kosíři, který se tyčí nad vesnicí, je možné navštívit nově postavenou rozhlednu, která nabízí výhled na prostějovský region.

Město Plumlov

Město Plumlov

Ve vzdálenosti asi 11 km od obce Držovice se nachází město Plumlov, které proslulo v minulých letech jako místo rekreace pro mnohé Prostějovany. Najdeme zde totiž vodní nádrž Plumlov vybudovanou na říčce Hloučele. V centru města potom stojí dominanta širokého okolí – Plumlovský zámek. Tato barokní stavba postavená Janem Adamem z Lichnštejna na konci 17. století nabízí 3 prohlídkové trasy a časté kulturní akce, jako jsou divadelní představení a koncerty.

Lázně Slatinice

Lázně Slatinice

Obec Slatinice najdeme 9 km od Držovic a je tak ideálním místem pro výlet na kole. Slatinice jsou proslulé svými lázněmi, jejichž historie sahá až do 16. století. K léčbě nemocných jsou zde využívány sirné prameny, které jsou většinou pojmenované po českých světcích. Najdeme zde například prameny sv. Václav, sv. Vít nebo sv. Jiří. Příjemnou atmosféru v obci dokresluje několik cukráren a vinný sklípek na zdejším náměstí.

Město Prostějov

Město Prostějov

Okresní město Prostějov nabízí jako kulturní centrum regionu mnohé způsoby vyžití. Blízko historického centra se nachází městské divadlo. Tato secesní stavba vděčí za svou podobu architektu Janu Kotěrovi, který stavbu dokončil v roce 1907. Divadlo ročně poskytuje zázemí pro 250 až 300 kulturních akcí. Nedaleko divadla najdeme Kino Metro 70, které svým pestrým programem jistě uspokojí i náročnější návštěvníky. Sportovní nadšenci ... si přijdou na své v areálu tenisového klubu TK Plus, který nabízí nejen pronájem tenisových dvorců, ale i možnost zahrát si badminton, bowling nebo squash. Pokud však nejste příznivcem ani jednoho z výše zmíněných sportů, můžete navštívit lední stadion a zhlédnout například zápas místního klubu LHK Jestřábi Prostějov. Tímto výčtem ale nabídka sportů a aktivit rozhodně nekončí. V Prostějově si můžete vyzkoušet i sporty adrenalinové. Za všechny uvedu tandemový seskok z výšky 4000 metrů, který si můžete vyzkoušet na městském letišti. Mezi další atrakce, které stojí za zmínku, patří prostějovský akvapark nebo městské lázně.

Zobrazit více
Město Olomouc

Město Olomouc

Krajské město Olomouc bývá označováno za srdce Hané a je třeba říct, že úplným právem. Toto univerzitní město se nachází necelých dvacet kilometrů od Prostějova. Mezi městy je velice dobré dopravní spojení, takže není problém dopravit se do Olomouce vlakem, autobusem nebo vlastním autem po dálnici E462. Olomouc je proslulá svým historickým centrem, které je po Praze nejvýznamnějším památkovým jádrem v ČR. Nachází se zde ... mnoho významných památek včetně památky chráněné organizací UNESCO - Sloupu Nejsvětější Trojice.
Dále rozhodně nesmím opomenout katedrálu sv. Václava, věž kostela sv. Mořice, ze které je možné vidět celou Olomouc jako na dlani nebo bohatě zdobený barokní kostel Panny Marie Sněžné. Milovníkům květin bude určitě známé výstaviště Flora Olomouc, které každoročně pořádá proslulé mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhy. V blízkosti Olomouce se nachází historická čtvrť Svatý Kopeček s Bazilikou Navštívení Panny Marie a nebo městská zoo, která je jedinou zoo v Olomouckém kraji. Ve městě také najdeme od roku 2009 fungující akvapark, který je otevřený jak v letních tak zimních měsících.

Zobrazit více

Máte zájem o naše služby nebo ubytování?