Wellness

Na co se můžete těšit

Přijďte si na chvíli odpočinout od starostí a stresu do roubenky Grimik, která Vám nabízí kromě příjemného ubytování i moderní wellness zónu. V této oáze klidu a pohody snadno restartujete své tělo i mysl a nabijete se novou energií. V naprostém soukromí si můžete užít ničím nerušenou relaxaci ve vířivce nebo ve finské sauně. Ve wellness dále můžete najít komfortní zónu vhodnou pro relaxaci po saunování, bar s televizí a sprchový kout, který můžete využít k osobní hygieně nebo na rychlé zchlazení bezprostředně po saunouvání. Za příznivého počasí je možné využít prostor dolní terasy k relaxaci.

Vířivka Orca

Vířivka Orca

Moderní vířivá vana Orca s velmi nápadným designem uspokojí svými masážními režimy i ty nejnáročnejší klienty. Tato vířivka spojuje unikátní chiropraktickou tlakovou vodní masáž zaměřenou na trapézové a krční svalstvo s celkovou tlakovou a reflexní masáží celého těla.

Finská sauna

Finská sauna

Blahodárné účinky saunování jsou známé již řadu let. Pobyt v sauně podporuje imunitní systém, ovlivňuje vyplavování hormonu endrofinu (zodpovědného za dobrou náladu), zlepšuje prokrvení kůže, odstraňuje infekce dýchacích cest a navozuje pocit odpočinku a relaxace. Princip sauny spočívá v prohřátí organismu a následném postupném ochlazení s několikerým opakováním.

Grimik wellness
Grimik wellness
Grimik wellness
Grimik wellness
Grimik wellness
Grimik wellness
Grimik wellness

Služby v rámci wellness zóny

Součástí našich wellness procedur jsou i masáže. Našim klientům nabízíme klasickou léčebnou masáž a nebo speciální relaxační masáže jako je indická masáž hlavy a havajská masáž lokty.

Klasická masáž

Klasická masáž

Klasická masáž je nejčastěji používaným druhem masáže. Napomáhá organismu zbavit se únavy a podporuje jeho regeneraci. Využívá se hlavně jako doplněk léčby při zranění pohybového aparátu. Pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo, odstraňuje únavu a stres, napomáhá prokrvení svalů a pozitivně ovlivňuje lymfatický systém.

Klasická masáž se nedoporučuje při stavech vyčerpání organismu, v době těhotenství, při pooperačních stavech, při akutních zánětlivých nebo nádorových onemocněních a také není vhodná pro osoby trpící onemocněním kůže.

Zobrazit ceník
Typ masáže Doba masáže Cena
Záda 30 min 350 Kč
Záda + šíje 45 min 450 Kč
Šíje 15 min 200 Kč
Dolní končetiny 40 min 400 Kč
Horní končetiny 40 min 400 Kč
Indická masáž hlavy 30 min 350 Kč
Havajská masáž (Lomi Lomi) 50 min 800 Kč
Celková masáž
(záda, šíje, dolní končetiny, horní končetiny)
60 min 850 Kč
Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportovní masáž má dvě hlavní funkce. Slouží k přípravě organismu na sportovní výkon a k regeneraci organismu po sportovním výkonu a zároveň svými účinky předchází trvalému poškození organismu. Tento typ masáže tedy napomáhá k regeneraci svalstva a tkání, zvyšuje prokrvení kůže a mírní bolest pohybového aparátu a zvyšuje jeho výkonost.

Sportovní masáž není vhodná pro osoby po nadměrné zátěži, pro těhotné ženy, pro osoby trpící nádorovým onemocněním, horečnatým onemocněním nebo onemocněním kůže. Osoba podstupující sportovní masáž by také neměla trpět zánětem šlach, svalů nebo kůže.

Zobrazit ceník
Typ masáže Doba masáže Cena
Záda 30 min 350 Kč
Pohotovostní masáž dolních končetin 15 min 150 Kč
Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy.

Co vás čeká?
Ponoříte ruce do nádoby s předehřátým voskem. Po několika vteřinách je vyjmete. Na vzniklou parafínovou krustu vám navlékneme igelitovou vrstvu a poté ještě termonávlek. Na konci procedury vám opatrně celou krustu z rukou sloupneme. Výsledek bude velmi zřejmý, uvidíte sami.

Cena: 250 Kč

Ceník wellness zóny

Pronájem wellness - vířivka, sauna, relax zóna
Čas vstupu Maximálně osob Cena
9:00 - 19:00     2 000 Kč / 2 hod.
9:00 - 19:00      2 400 Kč / 2 hod.
9:00 - 19:00       2 800 Kč / 2 hod.
20:00 - 22:00     3 800 Kč / 2 hod.
Další započatá hodina 500 Kč

Whirlpool - relaxace ve vířivce Orca
Čas vstupu Maximálně osob Cena
9:00 - 19:00     1 300 Kč / 1 hod.
20:00 - 22:00     1 500 Kč / 1 hod.
Další započatá hodina 300 Kč

Sauna - odpočinek ve finské sauně
Maximálně osob Cena
    600 Kč / 1 hod.
Další započatá hodina 200 Kč

Permanentka - 2 hod. sauna + whirpool
Počet vstupů Maximálně osob Cena
5     9 500 Kč
5      11 000 Kč
5       13 000 Kč
10     18 000 Kč
10      20 000 Kč
10       24 000 Kč

Další informace

Provozní řád Wellness Grimik

Pokyny pro saunování

Vstup do wellness zóny je pro děti od 5 let.

Nabízíme dárkové poukazy na wellness služby a masáže.

Zjistit více

Máte zájem o naše služby nebo ubytování?